Szykujecie ROCZEK? Podpowiadamy co i jak!

Organizacja pierwszych urodzin to duże wyzwanie dla rodziców, szczególnie gdy są to pierwsze pierwsze urodziny, które sami organizują. Jakoś tak się dzieje, że swoich pierwszych nie pamiętamy a i czasy się zmieniły. Poza tym, nie ma co urywać, nawet w takich sprawach, jak organizacja urodzin, panują pewne mody!

Chcemy należycie uczcić wydarzenie, zorganizować obchody, które spodobają się malcowi i wszystkim zaproszonym. Jak to zrobić? Podpowiemy Wam, jak ogarnąć temat. W szczególności skupię się jednak na tym, co możecie zamówić u nas.

Pierwsze pytanie, jakie proponujemy sobie zadać to to, czy urodziny te wyprawiamy w domu czy w lokalu. Jeśli wybieramy lokal, kwestię dekoracji możemy powierzyć "lokalowi', będziemy przygotowywać ich mniej, a jeśli już to musimy się z lokalem w tej kwestii porozumieć np. czy jest możliwość powieszenia bannera. Jeśli impreza będzie w domu mamy pełną dowolność i nieograniczone możliwości.

Pytanie numer dwa - kogo i jak zapraszamy? To co my możemy Wam zaproponować to zaproszenia papierowe drukowane i zaproszenia w formie pliku np. JPG, który z powodzeniem roześlecie mailem lub sms'em.

Goście zaproszeni, czas na wybór dekoracji. Na początek proponuję zastanowić się nad dekoracją miejsca. Tu klasycznie świetnie sprawdzą się balony (pojedyncze sztuki, girlandy z balonów czy całe bukiety) i modne od kilku lat, dekoracje z bibuły tj. pompony czy kule typu honeycomb (plaster miodu). Świetne są też bannery (girlandy) czyli napisy typu - ROCZEK FRANKA. Banner to ciąg trójkątnych lub prostokątnych flag. Można też pokusić się o napis z balonów liter. Te dostępne są w kilku kolorach i rozmiarach. Dekoracyjnym hitem jest balon cyfra - już jeden taki balon "robi" imprezę. 

Po wnętrzu czas zastanowić się nad dekoracją stołu. Tu produktem numer jeden są wykałaczki zwane też pikerami. Nasze wykałaczki wyglądają jak lizaki, sprzedawane są na sztuki lub w zestawach i opatrzone są napisami tj. ROCZEK FRANKA, FRANIU STO LAT!, URODZINY FRANKA, FRANIO MA ROK! Fajnie wyglądają też pikery brokatowe np. w kształcie gwiazdek lub serduszek. Pikery wbijamy w jedzenie, nie tylko słodkie.

Na stole dobrze prezentują się też pudełeczka na przekąski tj. popcorn, chrupki kukurydziane, żelki, kruche ciasteczka, pianki. Pudełka występują w dwóch rozmiarach i też są spersonalizowane tj. znajduje się tam napis np. ROCZEK FRANKA. Istotne tu będą również nakrycia tj. kubeczki talerzyki oraz sztućcesłomki i serwetki - jesteśmy za tym, by wszystko do siebie pasowało. I takie zestawy staramy się dla Was przygotowywać i personalizować. Na stole, tym razem bardziej w restauracji, fajnie mogą zagrać karty z menuwinietki (różne formy i kształty) oraz karty z podziękowaniem za przybycie.

Czas zadbać o gości i atmosferę przyjęcia. W naszej ofercie znajdziecie imprezowy "must have" czyli czapeczki. Dla gości lub chociaż dla jubilata. Jubilata możemy zaopatrzyć w czapeczkę specjalną lub koronę. Te robimy z papierów brokatowych i strukturalnych w różnych kolorach. Przyjemną urodzinową aktywnością jest składanie życzeń i tu proponujemy nasze karty na życzenia, wypełnione zostają, jako pamiątka na lata podobnie jak drzewka życzeń, na których goście mogą dodatkowo zostawić odciski palców. 

Zbliżamy się do końca imprezy - to czas na tort! Ten proponujemy ozdobić bannerem na tort z małych trójkącików lub specjalną wykałaczką na tort. Ewentualnie może to być mały balon cyfra - wygląda uroczo ozdobiony dodatkowo kokardkami i bibułkami. 

Goście zbierają się do wyjścia - czas na mały upominek i podziękowanie za udział w zabawie. Chętnie podpowiemy Wam, co mogłoby to być i zaopatrzymy w papierowe torebeczkibileciki lub nalepki, by wszystko wyglądało pięknie.

Przykładowy "zestaw dekoracji" na roczek z cenami - impreza w domu dla ok. 10 osób

  • Zestaw 3 pomponów z papieru - 36 zł

  • Balon cyfra duża - 25 zł

  • Banner na ścianę rozmiar M (ok. 160 cm dł.) - 55 zł

  • Zestaw wykałaczek 16 szt. - 36 zł

  • Wykałaczka na tort - 12 zł

  • Pojemniczki na przekąski 2 duże i 1 mały - 28 zł

  • Czapeczki dla gości 5 szt. - 35 zł

  • Korona dla jubilata spersonalizowana - 25 zł

  • Karty na życzenia 8 szt. - 24 zł

SUMA: 276 zł